Ürün Resimlerinizi 0532 287 74 19 WhatsApp'tan Atabilirsiniz

Üsküdar ikinci el eşya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul ikinci el eşya sizleri üsküdar da evinizde ziyaret edip ikinci el eşyalarınız çin ekspertiz yaparak size fiyat verecektir; anlaşma sağlanırsa ikinci el eşya ücretini nakit olarak öder ve eşyaları teslim alırız.

Üsküdar 2. el eşya alımında sizin belirleyeceğiniz tarih ve saatte evinizin bulunduğu adrese gelerek işlemleri başlatırız, üsküdar de yerimiz olmadığı için sıradan tek parça ve basit eşyalar için gelinmemektedir.
 
Bu nedenle telefonda detaylı bilgi vermenizi rica ederiz, üsküdar 2. el bulaşık makinesi, üsküdar ikinci el çamaşır makinası, üsküdar 2. el laptop, üsküdar ikinci el bilgisayar, üsküdar de ikinci el eşyalarınız için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edip bizi arayınız.
 
Spot eşya ; bir markaya bayilik yapan ve kotalı çalışan firmanın aylık satiş kotasını dolduramadığı zaman sifir eşyaların fabrika çıkış fiyatı ile piyasaya sürülmesidir; firma sözleşmesini ve bayiliğini kaybetmemek amacıyla toplu halde, zarar etmden direk fabrika çıkış fiyatına veya zararına spotçu tüccarlara mal satması sonucu ortaya çıkan ve düşük karla marjı ile peşin çalışılan spot eşya piyasasıdır.
 
2. el eşya denince spot eşya akla gelmemelidir; çünki ikinci el zaten adı üstünde kullanılmış veya az kullanılmış eşyalardır; spot eşya ise hiç kullanılmamış bir eşya demektir. Ne yazıkki bunu bazı meslektaşlarımız bile sitelerinde ayırt etmden ikinci el eşya ve spot eşya'ya aynı şey olarak ifade etmekteler, bu nedenle biraz açıklama yapmak isterim.

 
düğün salonları bosch servisi mantolama mobilya